Een terugblik op de afgelopen week

Welkom bij deze terugblik op de afgelopen week.

Neem de tijd om stil te worden en vraag God, Schepper, Zoon of Geest bij je te zijn tijdens deze gebedstijd en tot je te spreken.

Vraag om Gods licht in je hart en geest, zodat het je helpt de voorbije week te zien zoals God die ziet, en Gods aanwezigheid erin te herkennen.

Als je terugkijkt op de week, hoe verliep het bidden met de Bijbelteksten deze week en het bidden in het algemeen?

Wat valt je in het bijzonder op? Hoe waren je gevoelens vóór, tijdens en na het bidden deze week? Positief? Negatief? Of eerder onbewogen en neutraal?

Wat heeft je geholpen iets van Gods aanwezigheid te voelen? Of wat heeft het moeilijk gemaakt om je met God te verbinden?

Ben je je bewust van iets waarvan je had gewild dat het deze week in je gebed gebeurd was, maar wat niet gebeurde? Misschien iets dat balanceerde op het randje van je aandacht? Je hebt nu de kans om met God te delen wat er in je hart leeft.